_image.phpПід час проведення масштабного заходу одним з важливих моментів є харчування учасників. Від того, наскільки правильно буде вирішено це питання, іноді залежить все враження про організацію заходу в цілому.

Важливо ще на етапі підготовки з’ясувати всі уподобання гостей, нюанси національної кухні учасників і тому подібні речі.

Правильно організовані кава-паузи допоможуть Вашим гостям не тільки розслабитися під час заходу, але й створять додаткові можливості для спілкування, обговорення важливих моментів, встановлення нових контактів. Завдяки грамотній організації такі “перерви” можуть стати чудовим інструментом для створення продуктивного настрою і, врешті-решт, принесуть Вам, як організатору, додаткові бонуси!

Гала-вечір або “прощальна вечеря” – це окрема тема для розмови.

Всі ми пам’ятаємо цитату з улюбленого фільму про те, що “запам’ятовується остання фраза”. І буває дуже прикро коли чудово організований захід, підготовлений професійно з точки зору інформативності та актуальності, вінчає досить змазаний фінал.

Уникнути незручних промахів при організації такого важливого для людей процесу, як харчування, правильно вбудувати споживання їжі в загальну канву заходу, врахувати національні переваги й особливості можуть тільки професіонали, які роблять це постійно.

Не треба винаходити велосипед! Зверніться до професіоналів!

Ми гарантуємо, що при обговоренні  організації Вашого  заходу серед гостей, тема харчування буде окремим приємним спогадом!


Одно из полей не заполнено!